موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی آبا

ریاست دانشگاه بر عهده ی آقای محمد علی رضوانی بفروئی هست.
موسسه آبا از سال 87 تاسیس شده و در مقطع کاردانی و کارشناسی رشته های معماری، برق ، عمران و آی سی تی داره و مثه اینکه از مهر سال 90 قرار هست ارشد عمران هم  بگیره.
موسسه آبا تا سال 88 فقط یک ساختمون داشت ولی بعد از اینکه موسسه کاشانی ساختمون خودش رو عوض کرد ، ساختمون موسسه کاشانی تبدیل شد به ساختمون شماره دو آبا که رشته های برق و آی سی تی منتقل شدن به ساختمون شماره دو و معماری و عمران هم در ساختمون شماره یک باقی موندند. ساختمون شماره دو هم حدود صد متر تا ساختمون یک فاصله داره و از اونجا که ساختمون شماره دو با کاربری آموزشی ساخته شده و ساختمون شماره یک با کاربری مسکونی ساخته شده ، ساختمون شماره دو از یک بهتر هستش ولی سایت کامپیوتر و کتابخونه تو ساختون شماره یک هست.
موسسه آبا هم تو ابیک هستش.فاصله زمانی این موسسه تا کرج نیم ساعت و تا تهران یک ساعت هستش و شهر آبیک هم در پنجاه کیلومتری اتوبان کرج قزوین قرار گرفته است.
خوبیه موسسه آبا اینه که هم از کرج و هم از تهران (رفت و برگشت) برای دانشگاه سرویس داره و از نظر ایاب و ذهاب دانشجوها خیلی راضی اند و خیلی هم تو سرویس بهشون خوش میگذره و میشه گفت که تنها موردی که هیچکس ازش ناراضی نیست همین سرویس هستش.

+ نوشته شده در  جمعه بیستم خرداد ۱۳۹۰ساعت 14:46  توسط شیما  |